Ankara Aydınlar Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili
Telefon

0535 730 22 46

0535 730 22 46

Adres Doğan Sk. No:8-A, Anafartalar Mahallesi, Altındağ/Ankara
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşımacılık sizin için zor olabilir. Çünkü tecrübe gerektiren bir iştir. İnsanların sürekli olarak taşınmadığını düşündüğünüzde ise bu konuda gerekli olan tecrübeye sahip olamayacaklarını bilirsiniz. Biz Ankara Aydınlar evden eve nakliyat olarak size hizmet verirken uzman ekiplerimiz ve son model araçlarımızla evden eve nakliyat hizmetini kendimize bir görev bildik ve bunun içinde Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin 81 iline nakliyat hizmeti sağlıyoruz. Eşyalarınızı bulundukları adresten alan ekiplerimiz yine aynı titizlikle gideceği yere naklediyor. Taşıma işlemlerinde en çok tercih edilen hizmetin evden eve nakliyat olduğunu düşündüğünüzde biz firma olarak size her noktada sorunsuz bir nakliyat sağlayabiliyoruz. Teknolojinin ihtiyacı olan her türlü malzeme firmamız tarafından eksiksiz bir şekilde sağlanmaktadır.

Taşınma isteğiniz doğrultusunda başlatılacak olan bu hizmet sizin belirlemiş olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde evinize gelen ekiplerimizin incelemesiyle başlayacaktır. Bu inceleme sırasında evinizin konumu, eşyalarınızın büyüklüğü ve gidilecek olan mesafe gibi pek çok ayrıntı ince bir şekilde hesaplanır. Aynı zamanda evinizin taşınması için belirlenecek olan personel sayısı da bu noktada tespit edilecektir. Standart bir ev taşıma işlemlerinde 5 kişilik bir ekip görevlendirilirken daha fazla ve büyük alanlar için ekip sayısında çoğalmaya gidilmektedir. Eşyalarınız hakkında detaylı bilgiye sahip olabilmek adına ekspertiz incelemesi gerekli olan bir çalışmadır. Güvenli ve konforlu bir nakliyat için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Aydınlar Evden Eve Nakliyat olarak sunduğumuz hizmette kalitenin ön plana çıkması için sigortalı nakliyata önem veriyoruz. Bu nakliyat hizmetimiz sayesinde evinize gelen ekiplerimiz sizden alacakları bilgiler doğrultusunda sigortalı nakliyat hizmetine başlayacak ve olası tüm risklerin ortadan kaldırılması için gerekli olan tüm çalışmayı da eksiksiz yapacaktır.

Nakliyat işlemleri öncesinde taşımacılık ile ilgili her türlü bilgiler alınıp önlemlerin ardından fiyatın belirlenmesi sağlanacak ve sizin için en uygun olan fiyatlar belirtilecektir. Firma olarak taşıma sırasında hiçbir şekilde ve isim altında sizden ekstra bir ücret talep edilmez. Hangi fiyata anlaşılmışsa nakliyat sonrasında sizden talep edilecek ücrette o olacaktır.

Biz firma olarak Ankara 7/24 hizmet veren tek firma olarak biliniriz.

Bir cevap yazın

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları