Ankara Yavuz Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili
Telefon

0530 280 36 04

0530 280 36 04

Adres Sakarya Mahallesi, Hamamarkası Basamaklı Sok. No:3/A, 06230 Altındağ/Ankara
Email [email protected]
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Taşınma aşaması ev almaktan daha zor bir aşamadır. Çünkü özenle alınan eşyalarınız zarar görebilir ve ay eşyalarınız kaybolabilir. Bu tür olaylar genel olarak geçişten günümüze kadar sık sık yaşanmış olan sıkıntılardır. Yavuz Nakliyat olarak güvenilirliği ön planda tutmaya özen gösteriyoruz. Eşyalarınız taşırken daha özenli taşıyoruz. Sizlere sunduğumuz hizmet karşısında mutlu bir gülümseme ile işlemlerimizi tamamlıyoruz. Uzun zaman diliminde sürekli kendimizi geliştirerek ve her nakliye işlemi sonucunda bu durumu daha iyiye getirmek için çalışmalar yapmaktayız. Güvenin ve hızın önemli olduğu taşıma işlemlerinde aynı zaman da ne kadar az zarar o kadar çok memnuniyet stratejisi ile işlemlerimiz gerçekleşmektedir. Ankara’da hizmet vermek te olan firmamız bu büyük metropol şehrin en gözde nakliye firması olmaktadır. Yavuz Nakliyat firmamız Ankara’nın Etimesgut, Ulus, Cebeci, Çankaya gibi birçok ilçelerine etkin hizmet sunmaktayız. Şehir içi ve şehir dışı olan tüm nakliye işlemleriniz için sizlere bir telefon uzaklıkta bulunmaktayız.

Ambalajlama ve Paketlemede Kalite

Yavuz Nakliyat olarak metropol şehrin tüm taşıma işlemlerini gerçekleştirirken müşterilerimizi daha nasıl memnun edebiliriz? Sorusuna cevap verebilmek adına 1. Kalite paketleme ürünleri kullanmaktayız ve Ürünler tamamen TSE onaylı ürünlerdir. Paketleme işlemi sırasında öncelikle kırılacak eşyaları kabartmalı paketler ile sarmaktayız. Kenarları sivri olan eşyalarınız için ise köşe korumalığı kullanmayı tercih ediyoruz. Her türlü hasara karşı önlem alınarak çıkılan bu yolda sizlerin aklınızda hiçbir soru işareti kalmaması için ürünleriniz sigortalı nakliyat ile sigortalamamaktadır ve hasar gören ürünün maddi karşılığı sizlere temin edilmektedir.

Evden Eve Hızlı Nakliyat

Nakliyat işlemlerinde en uzun süren ve en çok zaman kaybı yaşanan işlem evden eve nakliyattır. Firmamız bu uzun süre zarfını sizinle birlikte planlayarak en aza indirmektedir. Hızlı nakliye işlemi için düzenli ve titiz çalışılması gerekilmektedir. Yavuz Nakliyat olarak eksperlerimiz ile görüşmeniz sonucunda sizinle bir plan oluşturarak uygun saat ve zaman da taşımalarınız gerçekleşmektedir. Nakliyat firmaları arasında gelişen teknolojileri kullanarak zengin araç filosuna her geçen gün yenisini ekleyerek gelişen firmamız sizlerin memnuniyeti için özenle çalışmaktadır.

 

 

 

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları