Ankara Araslar Evden Eve Nakliyat
Şehir Ankara
Yetkili
Telefon

0 536 280 43 08

0 536 280 43 08

Adres 2142. Sk. 8-A, Mustafa Kemal Mahallesi, 06510 Çankaya/Ankara
Email
Hizmet Alanları Ev & Ofis Nakliyatı

Firmamız nakliyat konusunda tecrübeli ve uzman bir kadroya sahiptir. 15 yılı aşkın bir süredir hizmet sürdürdüğümüz taşımacılık sektöründe pek çok kez ilklere imza attık ve bunu da gururla söyledik. Ankara bilindiği üzere Türkiye’nin başkenti ve en büyük şehirlerinden birisidir. Dolayısıyla burada sürekli olarak bir insan sirkülasyonu söz konusu. Durum bu şekilde olunca da sürekli olarak yer değiştirmeleri görebiliyoruz. Bu yer değiştirmeler bazen evden eve bazen de ofis taşıması konusunda olabiliyor. Ankara Araslar evden eve nakliyat olarak biz her türlü nakliyat konusunda siz değerli müşterilerimiz için kusursuz bir nakliyat sağlayabiliriz. “

Firma çalışanlarımız kendi alanlarında yıllardır hizmet verdikleri için bir taşıma işleminin nasıl olduğunu çok iyi bilirler. Bünyemizde hizmet veren şoförlerimiz ise Ankara’nın tüm cadde ve sokakların hakimlerdir. Bunun için bizden evden eve nakliyat talep edildiği zaman nereye ve nereden gidilmesi gerektiğini çok iyi biliriz. Bu zamana kadar yapmış olduğumuz her nakliyat işleminde daima ileri gittik ve bundan sonraki her hizmetimizde de bu ileri adımlarımızı sürdürmeye gayret ederiz. Amacımız yeni evinize taşınırken eşyalarınızın da güvenli bir şekilde taşınmasıdır. Biz Ankara’da bilinen ve tercih edilen bir marka olmaktan mutluyuz ve gururluyuz.

Güvenli Evden Eve Nakliyat Firması

Nakliyat işlemlerinde gerekli olan en önemli şeylerin başında tecrübe geliyor. Çünkü seçtiğiniz ve hizmet almak istediğiniz firma tecrübesiz ise o zaman eşyalarınızın zarar görme ihtimali yüksek olacaktır. Genelde yüksek katlardan oluşan Ankara’da her kat için özel olarak üretilmiş olan asansörlerimiz hizmet vermektedir. Eviniz 25. Katta dahi olsa asansörlerimiz rahatlıkla hizmet verebilmektedir.

Evden Eve Nakliyat ve Tecrübe

Tecrübenin bizim için önemli olduğunu söyledik ve bunu her işimizde de sağladık. Kendi alanlarında uzman olan ekibimizle evinize geldiğimizde öncelikli olarak eşyaların genel durumu ile ilgili bir inceleme yaparız ve bu inceleme neticesinde de eviniz ve kat hakkında da detayları gözden geçiririz. Evinizin genel durumunun tespit edilmesi aynı zamanda gidilecek olan yer hakkında da bilgi almamız sonrasında ortalama olarak bir fiyat belirlenir ve size teklifimiz sunulur. Teklifi kabul etmeniz halinde sigortalı nakliyat tercih edilip edilmeyeceği sorulacaktır. Sigortalı nakliyatın amacı eşyalarınız hangi nedenden dolayı ya da ne kadar bir boyutta olduğu fark etmeksizin güvence altına alınacaktır. Bu sayede yolculuk, taşıma ve yükleme sırasında meydana gelebilecek tüm hasarlar sigorta şirketi tarafından karşılanacaktır.

 

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları