İstanbul Yavuz Nakliyat
Şehir İstanbul
Yetkili
Telefon

0537 893 74 50

0537 893 74 50

Adres Merkez Mah., Kemerburgaz Cad. No:23/A, 34406 Kağıthane/İstanbul
Email yavuzevdenevenakliye@gmail.com
F. Kuruluş Tarihi 2018

İSTANBUL YAVUZ EVDEN EVE NAKLİYAT
İstanbul Türkiye’nin en büyük metropollerindendir. Nüfusu bakımından bazı ülkelerden bile fazladır. İstanbul’da yaşamak ise kalabalıktan ötürü biraz zordur. Nakliye firması tercihi yapmak oldukça zordur. Biz; Yavuz evden eve nakliyat olarak tecrübemiz ve teknolojik çözümlerle sizlere 7/24 hizmet vermek için varız. Taşımacılık sektöründe lider firmayız. Evden eve Nakliyat hizmeti sunmak için İstanbul ve Türkiye’nin her yerinde Nakliyat hizmeti sunarız. Müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun olup olmaması, başarımızın en büyük etkenidir ve memnuniyetinizi daha üstlere çıkarmak için çalışmaktayız. Aldığınız hizmette her aşamada kontrolünü de amaçladığımız hizmet politikasına sahibiz.

NEDEN ASANSÖRLÜ TAŞINMA SİSTEMİ TERCİH EDİLMELİ?

Nakliyat sektörü, günümüzün ihtiyacına göre ihtiyaçların artışından dolayı oluşmuş olan ve taşınma ihtiyacını istinaden bunlara yönelik çözümler üretmiştir. Geçmişten günümüze kadar var olan taşınma ihtiyacını meslek edinilmiş kişiler tarafından profesyonel bir şekilde gerçekleştiren asansörlü nakliyat sektörü; sizin elinizi hiçbir eşyaya elinizi sürmeden, eşyalarınızın uzman ekibimiz tarafından sistemli olarak, düzenli ve en az sizin gösterdiğiniz itina ile toplanan, taşındığı ve yerleştirildiği bir taşınma şeklidir. 20. Kata kadar uzanabilen ve 50 metre uzunluğunda ki asansörlü aracımız sayesinde hem insan gününü azaltıyor hem de düzgün istifleme yaparak eşyaların direk araca yüklenilmesini sağlıyoruz. İstanbul’da nakliyat firmaları arasında güvenilir bir nakliyat firması bulmak ise başka bir zorluk.

SİGORTALAMA İŞLEMİ NASIL GERÇEKLEŞİR?
Yavuz evden eve nakliyat ailesi olarak, bir evden diğerine yapılan nakliye sırasında gerek araçlarımızın gerekse taşınan ürünlerin uğrayabileceği hasarları güvence altına alan sigortalı nakliyat hizmetini veriyoruz. Böylelikle eşyalarınız hem güvence atında olurken hem de oluşabilecek hasara karşın bizin sorumluluğumuzda oluyor. Nakliyat firmamız sayesinde birbirinden kaliteli ve çağdaş araç filomuz sayesinde artık taşınma işlemleriniz esnasında bir uzmana başvurmanız oldukça kolay olacaktır. Yavuz Evden Eve nakliyat firması olarak, nakliye şirketleri arasında en popülerler arasında yer alan işletmemiz yüksek standartlarda hizmet vererek, eşyalarınızın herhangi bir darbe ya da zarar görmesini engelleyerek nakliyat hizmeti vermektedir. Sahip olunan teknoloji ve deneyimli kadromuzla birlikte tüm işler çok kısa bir süre içerisinde bitirilebilmektedir. En hızlı ve güvenli nakliyat hizmeti sunan firmamızın tüm imkanlarından yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

 

 

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları