Iğdır Yavuz Nakliyat
Şehir Iğdır
Yetkili
Telefon

0537 893 74 50

0537 893 74 50

Adres Atatürk Cd. Bağlar Mahallesi No:52 76000 Iğdır Merkez/Iğdır
Email yavuzevdenevenakliye@gmail.com
F. Kuruluş Tarihi 2018

Iğdır Yavuz Nakliyat

Eşyalarınızın Güvenliği Çok Önemli

Nakliyatlarınızda sizlere en iyi memnuniyeti vermek adına uzman kadromuzla beraber eşyalarınız paketleme ve ambalajlama işlemlerini özenli bir şekilde yapıyoruz. Eşyalarınıza uyguladığımız paketleme ve ambalajlama malzemelerini her zaman üst kalitede kullanıyoruz. Önemli ve değerli eşyalarınıza bir şey olacak mı korkusuyla nakliyat gerçekleştirmekten firmamız Iğdır Yavuz Nakliyat ile kurtulun.

Yeni Nesil Taşımacılık Hizmetleri

Eşyalarınızı güvenli ve hızlı bir şekilde yeni nesil üst kalitedeki Asansörlü Taşımacılık araçlarıyla süper hızlı olarak taşıyabilirsiniz. Eşyalarınıza paketleme ambalajlama hizmetini uyguladıktan sonra hemen asansör aracına eşyalarınız teker teker  özenli şekilde yüklenir. En üst katlardaki evlerinize bile hiç şüphesiz hızlıca ve güvenli şekilde Iğdır Yavuz Nakliyat sayesinde uygun fiyatlara taşının.

 

Ücretsiz Ekspertiz Hizmetleri

Firmamız sizlere her zaman en üstün memnuniyet sağlamak için her türlü imkanı sağlamaktadır. Bunlardan biriside Ücretsiz Ekspertiz hizmetidir. Ücretsiz Ekspertiz hizmetlerimiz sayesinde eşyalarınızın değerlerini uzman kişilerce hesaplayıp, olası bir sıkıntı halinde sigorta hizmetlerinden yararlanırken eşyalarınızın değerlerini belgelemek adına yapılmaktadır. Böylelikle her iki taraf içinde bir belgenin olması her zaman daha sağlıklı olacaktır.  Eşyalarınızın ekspertizini çıkarttıktan sonra sigortalama işlemi uygulanır. Bu işlemlerden sonra nakliyat iki taraf içinde daha resmi ve sağlıklı olacaktır.

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları