Hakkari Yavuz Nakliyat
Şehir Hakkari
Yetkili
Telefon

0537 893 74 50

0537 893 74 50

Adres Halife Derviş Mahallesi, Hakkari-Van Blv. No:41/A, 30000 Hakkâri Merkez/Hakkari
Email yavuzevdenevenakliye@gmail.com
F. Kuruluş Tarihi 2018

HAKKÂRİ YAVUZ NAKLİYAT
Hakkâri ili ve ilçeleri dâhil verdiğimiz taşıma hizmetlerinde yavuz nakliyat olarak, gelişen teknolojiye ve son sistem modernleşmiş taşınma ilkelerine uyarak sizi taşıyoruz. Daha önceleri angaryaya dönen ve gözünüzü korkutan taşınma işlemi, artık sizler için külfet olmaktan çıkıp konfora dönüşüyor. Yavuz nakliyat olarak hem kaliteye hem de başarıya verdiğimiz değerle, sizi hızlı ve güvenle yepyeni adreslerinize taşırken, yüzünüzde ki gülümseme nedeni oluyor olmak bizler içinde en kıymetli mutluluk olduğunu bilmelisiniz. Elbette, birden fazla taşınma sistemi ve seçeneği sunarken sizleri dinliyor, istekleriniz doğrultusunda nerede olursanız olun sizi kolayca taşıyoruz. Günümüz Türkiye’sinde gelişen ve süratle yolunda devam eden yavuz nakliyat ailesi olarak, başarı hikâyelerimizi sizlerin tercihleri doğrultusunda yazıyor, bu hususta her zaman ilk tercih haline geliyor olmaktan da büyük gurur duyuyoruz.

KONSEPT
Bir çoğumuz yeni bir tasarıma başlarken yaratıcı bir fikre sahip oluruz ve bu fikir doğrultusunda hem tasarım sürecini hem de mekân kurgusunu geliştiririz. Biz de yavuz nakliyat olarak konseptimizi kalite ve başarı üzerine kurduk. Nakliye firmaları arasından seçkin olmak ve bu değerle hem vizyonumuzu hem de misyonumuzu geliştirerek her geçen gün sizlere daha iyi hizmetin anahtarını sunuyoruz. Birçok taşıma sistemi ile sizi taşırken hızlı ve sağlam paketleme ile de eşyalarınızı koruyor, olası hasara karşın güvence altın alıyoruz.

BAŞARI
Hayranlık uyandıran bir “Müşteri Deneyimi” için her şeyden önce deneyim yolculuğuna “Doğru İnsanlarla” çıktık ve bu yolda her geçen gün sizlerin güveni ile daha da büyüyoruz. Uzun yıllar boyunca taşımacılık sektöründe emin adımlarla yolumuzda ilerlerken, taşınıyor olmayı sizler için adeta rahatlığa çeviriyoruz. Yavuz nakliyat ailesi olarak, asansörlü nakliyat ve sigortalı nakliyat seçeneklerimiz ile sizin isteklerinize göre sizi taşıyoruz. Profesyonel kadromuz, güler yüzlü bir hizmet ile birleşiyor, kalitenin gövdesini oluşturup sizlerin taşınma işleminde büyük bir titizlik sayesinde konforu adresinize getiriyoruz. “Bilginin efendisi olmak için çalışmanın uşağı olmak şarttır.” Sözünü yola çıktığımız ilk günden beri kendimize ilke ediniyor, başarımızın sırrını merak eden herkese mutlu müşteriler sırrını paylaşıyoruz.

 

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları