Amasya Mega Evden Eve Nakliyat
Şehir Amasya
Yetkili
Telefon

0506 389 37 28

0506 389 37 28

Adres Lokman Sk. 5-A, Mehmet Paşa Mahallesi, Merkez/Amasya
Email
F. Kuruluş Tarihi 2018

Firmamız her türlü nakliyat işlemlerini profesyonelce gerçekleştirir ve taşıma kapsamında her türlü olanaklarda eksiksiz bir şekilde gerçekleştirilir. Firma bünyemizde çalışan her personelimiz gerekli olan tecrübe ve birikime sahiptir. Bunun içinde kullanmış olduğumuz teknolojik alt yapı bizi bir numaraya kadar taşımıştır. Asansörlü nakliyat hizmetimiz sayesinde eşyalarınız taşınırken hiçbir şekilde zarar görmeyecektir. Apartman içerisinde insan gücüyle taşınmanın bir takım riskleri olacaktır. Bu risklerden en büyüğü ise eşyanın düşürülmesi ya da duvarlara sürtülmesidir. Eşya bu şekilde zarar görebileceğinden dolayı asansörlü nakliyat hizmeti sağlanır. Böylelikle her türlü sorunda ortadan kaldırılmış olacaktır.

Amasya Evden Eve Nakliyat

Amasya Mega evden eve nakliyat olarak biz gerçekleştirmiş olduğumuz nakliyat hizmetinde her zaman titiz hareket ettik ve etmeye de devam ediyoruz. Bu nedenle firmamız bünyesinde yer alan araçlarımız daima bakımlı ve hijyeniktir. Her nakliyat sonrasında araçların günlük bakımları gerçekleştirilerek bir sonraki nakliyat hizmeti için hazır hale getirilir. Araçlarımız yüksek model olması sayesinde ise nakliyat sırasında eşyaların konforu en üst seviyede sağlanmış olacaktır. Bize bu platform üzerinden ulaşabilmek oldukça kolaydır. Yapmanız gereken tek şey yukarıdaki teklif formunu doldurarak bize göndermenizdir. Müşteri temsilcilerimiz aynı gün içerisinde sizinle iletişime geçerek ekspertiz için gün alacaklardır.

Biz Amasya Mega evden eve nakliyat olarak her zaman en kalitelisini ve en güvenlisini siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunarız. Daha hızlı bir nakliyat ve bir an önce yeni evinize yerleştirilmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları