Aksaray Mirtaş Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili
Telefon

0532 720 87 04

0532 720 87 04

Adres Küçükbölcek Mahallesi, 2. Cd. No:120/E, 68200 Aksaray Merkez/Aksaray
Email mirtasnakliyatt@gmail.com
F. Kuruluş Tarihi 2018

Aksaray Mirtaş Nakliyat

Hangi Nakliyat Firmaları İle Çalışılmalıdır?

Evden eve nakliyat sektöründe hizmet veren Aksaray evden eve nakliyat firması, tüm yükleri, İstanbul’un çeşitli adreslerine götürmektedir. Ofis, kurumsal yük ve banka taşımacılığı gibi alanlarda da hizmet veren firma, ekonomik fiyatları ile de rakiplerinin bir adım önüne geçmektedir. Ayrıca Pendik bölgesinin mahalleri ve caddelerine maksimum 1 iş günü içerisinde araç gönderilmektedir. Taşıma işlemleri sırasında sorun yaşanmaması için her türlü önlem alınmaktadır. Aksaray evden eve nakliyat firması, alanında uzman ekipleri sayesinde eşyaların güvenliğini profesyonel bir şekilde sağlamaktadır. Ayrıca evlerde veya ofislerde yer alan eşyalar, hassasiyet ile paketlendikten sonra araçlara yüklenmektedir. Bu sayede uygulama noktasında da yüklere zarar gelmesi engellenmektedir.

Asansörlü Nakliyatın Önemi

Bir nakliye işleminin en önemli aşaması, eşyaların paketlenmesidir. Ancak bu işlemin doğru bir şekilde yapılması gerektiği gibi, ambalaj kalitesi de oldukça önemlidir. Aksaray evden eve nakliyat ekipleri, tüm eşyaları sert ve çevresel etkenlere karşı dayanıklı olan ambalajlar ile paketlemektedir. Paketlenen söz konusu eşyalar, dikkatli bir şekilde araçlara yüklenmektedir. Firma ambalajların iç yüzeyine köpük malzemeleri de yerleştirmektedir. Aksaray evden eve nakliyat firması, kırılması muhtemel olan yükleri kutulara yerleştirmekte ve ürün güvenliğini biraz daha arttırmaktadır.

Sigortalı Nakliyatın Aksaray’daki Adresi

Yani yaşam alanına götürülen eşyalar, müşterilerin istedikleri bölgelere yerleştirilmektedir. Firma bu hizmet için de herhangi bir ekstra ücret talep etmemektedir. Montaj işlemleri alanında uzman ekipler tarafından gerçekleştirilmektedir. Aksaray evden eve nakliyat firması, yükleme veya monte etme noktasında da profesyonelliğini ön plana çıkarmaktadır. Zira dolap ve koltuk takımları gibi yükler, montaj sırasında ağır zararlar görmektedir. Ancak firma bu zararların yaşanmaması için gerekli olan tüm önlemleri almaktadır. Özellikle de montaj işleminden önce eşyalar üzerinde çeşitli incelemeler gerçekleştirilmektedir. Bu sayede de hangi ürünün nasıl monte edilmesi gerektiği belirlenmektedir.

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları