Aksaray Mega Nakliyat
Şehir Aksaray
Yetkili
Telefon

0506 389 37 28

0506 389 37 28

Adres Küçükbölcek Mahallesi, 2. Cd. No:120/E, 68200 Aksaray Merkez/Aksaray
Email meganakliyatt@gmail.com
F. Kuruluş Tarihi 2018

Aksaray Mega Nakliyat

Hangi Nakliyat Firmaları İle Çalışılmalıdır?

Evini değiştirmek isteyen kişiler nakliyat firması seçmekte zorluk yaşamaktadır. Özellikle Aksaray gibi küçük şehirlerde bu problem sıklıkla yaşanmaktadır. Bu problemin yaşanmasının sebebi profesyonel taşımacılık yaptığını iddia eden çok sayıda amatör firmanın bulunmasıdır. Bu firmalar eşyaların yüklemesi ve nakliyesi sırasında yeterince özen göstermediği için çeşitli maddi problemler ortaya çıkabilmektedir. Nakliyat ve yükleme sırasında gösterilen özensizliğe bağlı olarak ortaya çıkan bu maddi problemler müşterilerin zarara uğramasına sebep olabilmektedir. Böyle zararlardan kaçınmak için mümkün olduğunda bilindik ve referansı sağlam nakliyat firmaları ile çalışılmalıdır. Firmamız Aksaray Mega Nakliyat olarak bu özelliğe sahip nadir nakliyat şirketlerindendir.

Asansörlü Nakliyatın Önemi

Nakliyat işlemleri gerçekleştirilirken firmamız tarafından teknolojik araçlar da kullanılmaktadır. Bu teknolojik araçların en bilineni asansördür. Bu asansör sayesinde hem taşıma işlemleri hızlıca gerçekleştirilebilmekte hem de müşterilere güven duygusu aşılanmaktadır. Periyodik olarak bakımını yaptığımız asansörlerimiz, ağırlığı fazla olan ev eşyalarını dahi rahatlıkla taşıyabilmektedir. Örnek olarak buzdolabı, çamaşır makinası ve koltuklar asansörümüz ile sorunsuz, güvenli ve hızlı bir şekilde taşınabilmektedir. Asansörlü nakliyat müşterilerimizi olduğu kadar çalışanlarımızı da memnun etmektedir. Yüksek katlardaki evlere kas gücüyle eşya taşımak zorunda kalmayan personellerimiz bu sayede verimli bir şekilde çalışabilmektedir.

Sigortalı Nakliyatın Aksaray’daki Adresi

Ev eşyaları, taşınırken çeşitli nedenlere bağlı olarak zarar görebilmektedir. Bu nedenlerin en başında paketleme ve ambalajlama işlemleri gelmektedir. Düzgün bir şekilde paketlenmeyen ev eşyaları, aracın sarsılması durumunda ciddi hasarlar alabilir. Bu yüzden firmamızdaki personellerimizi paketleme ve ambalajlama konusunda eğitmekteyiz. Nakliye aracını kullanan şoförlerimiz de yıllardır bu mesleği yapmakta olan profesyonel kişilerdir. Her ne kadar personel, araç ve paketleme kaliteli olsa da beklenmedik sorunlarla nadiren de olsa karşılaşabilmekteyiz. Müşterilerimizin eşyalarının zarar görmesine sebep olan bu sorunlar sigortalı nakliyat yaptığımız için rahatlıkla çözülebilmektedir. Herhangi bir maddi zarar söz konusu olduğunda yapılan sigorta sayesinde müşterilerimizin zararı tamamen karşılanmaktadır. Aksaray Mega Nakliyat’ı tercih etmek isteyen yeni müşterilerimiz telefon numaramızdan veya internet sitemizden bize rahatlıkla ulaşabilir.

Şehir seçiniz
Müşteri Yorumları